Doprava a platba

DOVOLENÁ DO 6. 6. 2018 - OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME, ODESLÁNÍ BUDE NAPLÁNOVÁNO CO NEJDŘÍVĚ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. ZANECHTE NÁM PROSÍM E-MAIL, POKUD BUDETE CHTÍT S NĚČÍM PORADIT. BUDEME SE SNAŽIT ODPOVĚĎĚT CO NEJDŘÍVĚ. :-)

Doprava po čr

DPD Kurýr private

  • 95 Kč / u objednávek nad 5 000 Kč zdarma

(O termínu doručení budete informovaní pomocí SMS a v den dodání Vám bude upřesněno časové rozmezí, kdy kurýr dorazí, které si můžete popřípadně změnit. Kurýr se Vám balíček pokusí dovézt celkem třikrát.)

Zásilkovna

  • 59 Kč / u objednávek nad 5 000 Kč zdarma 

(Po doručení na odběrné místo Vám přijde SMS nebo e-mail s heslem. Od této chvíle si balíček můžete do 7 dnů vyzvednout. Balíček lze i prodloužit na úložní dobu 14 dní.)

česká pošta balík do ruky

  • 120 Kč 

(Ve všední dny doručení mezi 8:00-16:00 hodinou. V lokalitách krajských měst doručení mezi 8-14 hod a 13 -19 hod. Pokud vás nezastihneme na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. 

 

  •  

 

DOPRAVA DO JINÝCH ZEMÍ / DELIVERY

-

STANDART DELIVERY

Zásilkovna

Slovensko / Slovakia

6,00 €

4,00 €

Polsko / Poland

6,00 €

-

Německo / Germany

8,00 €

-

Rakousko / Austria

8,00 €

-

 

- please allow 3-5 days for delivery after payment

- doprava obvykle 3-5 dní po přijetí platby

způsob platby

Platba dobírkou

  • 39 Kč do ČR
  • 1,5 € do SK

(Platíte dopravci při přebírání balíčku v hotovosti, nelze platit kartou!)

Bankovním převodem / bank transfer

Zdarma - jakmile nám odešlete objednávku, přijdou vám na email platební údaje, dle kterých můžete balíček uhradit přes účet. Ihned po přijetí platby vám balíček odesíláme.

Free - If you send us your order, we sent you payment details. Immediately after receiving the payment, we send you the package.